PORTFOLIO

Artystyczny film ślubny z Diamond Film

Kochamy to co robimy, bo możemy uczestniczyć w fantastycznych chwilach jakie doświadczacie. Chcemy w pięknym artystycznym stylu oddać atmosferę i emocje tego dnia. Każda Młoda Para to możliwość stworzenia kolejnego pięknego filmu.

Kiedy kręciliśmy nasz pierwszy film ślubny czuliśmy wielkie emocje. Atmosfera ślubu, do którego Para przygotowuje się wiele miesięcy szybko się udziela. A kiedy nasze filmy i teledyski ślubne podobają się, to dodaje nam skrzydeł. Mamy duże szczęście, że możemy realizować się jako filmowcy. 

Ewelina i Andrzej TELEDYSK ŚLUBNY - Folwark u Różyca
Watch this video on YouTube.

Ewelina i Andrzej  /  w „magicznym  Folwarku”

Ewelina i Andrzej,  przyjechali prosto z Irlandii aby wziąć ślub w Polsce, blisko rodziny i w idealnym dla nich miejscu nad Zalewem Zegrzyńskim. Oglądając nie można oderwać od nich oczu. 🙂 Zobaczcie ich artystyczny teledysk ślubny.

Teledysk Ślubny | Diamond Film - Oksana i Piotr
Watch this video on YouTube.

OkSANA & PIOTR  /  WOW!  Ile w nich miłości i energii

Dwa różne światy: Polska i Ukraina, a tak pięknie połączone. Zobaczcie wyjątkowy dzień dwojga zakochanych w Pałacyku Otrębusy koło Warszawy oraz krótki plener w ogrodzie przy Pałacyku.

Weronika Salvatore - Teledysk ślubny polsko - włoskiej pary
Watch this video on YouTube.

Prawdziwe włoskie szaleństwo! / WERONIKa I SALVATORE

To nasz najbardziej zwariowany ślub roku! Ślub międzynarodowy, Obejrzyjcie koniecznie. Nie sądziliśmy, że pomimo różnych narodowości Polacy i Włosi tak świetnie potrafią się bawić.

Paulina i Jeremy - TELEDYSK ŚLUBNY - polsko-francuski ślub
Watch this video on YouTube.

Paulina i Jeremy – Wielki POLSKO-FRANCUSKI Ślub 

Paulina i Jeremy na co dzień mieszkają w Marsylii, ale zdecydowali się na ślub w Polsce i to tu w XV wiecznym Zamku w Pułtusku znalazła się cała rodzina z Francji. 

Paulina i Rafał - Ślub plenerowy w zimie! / plener ślubny w Łazienkach Królewskich / Diamond Film
Watch this video on YouTube.

Najgorętsza para roku   / PAULINA I RAFAŁ /   zimowy ślub i plener w Łazienkach Królewskich

Niezwykły zimowy ślub plenerowy! w Restauracji Krasnodwór w Warszawie, w samym środku zimy! Parę Młodą oświetlały świece i lampiony. Atmosfera tajemniczości i intymności towarzyszyła im również podczas pleneru ślubnego, w starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. „Always & forever” – Na zawsze razem Paulina i Rafał. Zapraszamy do oglądania teledysku.

Najpiękniejszy teledysk ślubny Klaudii i Jakuba - Diamond Film Warszawa
Watch this video on YouTube.

Stylowy Ślub Klaudii i jakuba w casa rosa

To był piękny ślub, Klaudia i Jakub wyglądali razem zjawiskowo. Do Urzędu przyjechali swoim ulubionym, Volkswagenem busem. Mini plener ślubny na polu okazał się strzałem w dziesiątkę, zobaczcie sami.

Sylwia i Leszek TELEDYSK ŚLUBNY
Watch this video on YouTube.

Sylwia i leszek  /  Piękny i radosny ślub 

Było pogodnie, nastrojowo i radośnie. Młodzi przyjechali do ślubu dostojnie – stylową, zabytkową limuzyną. Białe gołębie wzleciały nagle w niebo a wieczorem zimne ognie wytrysnęły zewsząd radośnie tysiącami iskier na cześć Młodej Pary!

Aleksandra i Dariusz TELEDYSK Ślubny | Diamond Film
Watch this video on YouTube.

Wesele w Rezydencji Szafran nad Zegrzem

Aleksandra i Dariusz, dwójka podróżników i dumni rodzice cudownego chłopca. Ślub wzięli w Klasztorze Dominikanów w Warszawie, a wesele odbyło się w Rezydencji Szafran.

Napisz do nas i zapytaj o wolny termin.

diamondfilminfo@gmail.com
T. 783 222 802

© 2020 Copyright Diamond Film | Film ślubny | Warszawa