Film Ślubny-nasze PORTFOLIO

Film ślubny z Diamond Film

Kiedy kręciliśmy nasz pierwszy film ślubny czuliśmy wielkie emocje. Atmosfera dnia ślubu, do którego Para przygotowuje się wiele miesięcy szybko się udziela. A kiedy nasze filmy i teledyski się podobają, to dodaje nam jeszcze więcej skrzydeł. Mamy duże szczęście, że możemy realizować się jako filmowcy ślubni w tak spontanicznych a zarazem zorganizowanych produkcjach filmowych. 

Kochamy to co robimy, bo możemy uczestniczyć w fantastycznych chwilach jakie doświadczacie. Chcemy w pięknym stylu oddać atmosferę i emocje Tego dnia. Każda Para Młoda to możliwość stworzenia  kolejnego pięknego filmu.

Film bardzo różni się od zdjęć. Wiele osób zdaje się uważać za zbędne posiadanie obu, podczas gdy w rzeczywistości jest to zupełnie inne doświadczenie niż przeglądanie zdjęć. Piękno i cel filmu polega na tym, że jest to wszechogarniające doznanie zmysłowe, w którym połączenie ruchu, muzyki i głosu przenosi nas z powrotem w dzień ślubu.

Wiele najważniejszych elementów dnia ślubu szybko się zapomina pod wpływem emocji. Dlatego na ślubie i weselu powinien być zawsze kamerzysta, a najlepiej dwóch 🙂  

Filmowanie to nasza miłość, która wciąż wzrasta i chętnie się nią dzielimy. Weź więc kawę lub herbatę, usiądź i obejrzyj nasze teledyski ślubne, a następnie napisz do nas maila. 

Porozmawiajmy i poznajmy się!  

OkSANA & PIOTR  /  Polsko – ukraiński ślub 

Dwa różne światy: Polska i Ukraina, a tak pięknie potrafili się połączyć. Ich ślub odbył się w Warszawie na Saskiej Kępie, a wesele w Pałacyku Otrębusy. Otwarci i serdeczni, a przede wszystkim cały czas uśmiechnięci. Zobaczcie ich wyjątkowy dzień na teledysku. 

Stylowy Ślub Klaudii i jakuba w casa rosa

To był piękny ślub! Młoda Para przygotowała każdy detal swojej uroczystości. Świadek opowiedział ciekawie historię poznania się Młodej Pary na studiach w Krakowie. Pod dom weselny Młodzi podjechali z werwą wesołym, przystrojonym pięknie Volkswagenem busem. Ach, co tam się działo!

Kasia i Konrad – Para jakby z francuskiego filmu

Ten piękny teledysk ślubny mógł powstać dzięki perfekcyjnemu przygotowaniu detali uroczystości przez Nowożeńców. Niezwykła kreacja Panny Młodej – koronkowa sukienka plus wianek i przepiękny bukiet z białych róż. W filmie zagrała też stylowa limuzyna “Warszawa” z lat 50. W tle francuska melodia.

Ślub w Rybaczówce – Otwock Wielki

Bajkowy ślub w Uroczysku Rybaczówka! Otwock Wielki to malownicze miejsce, wprost wymarzone dla zakochanych par. Wieczorna iluminacja świateł wygląda zachwycająco na filmie, zobaczcie sami.

Najgorętsza para roku i ich zimowy ślub i plener w Łazienkach Królewskich

Zobaczcie niezwykły ślub plenerowy w środku zimy, który odbył się w Restauracji Krasnodwór w Warszawie. Parę Młodą oświetlały świece i lampiony. Atmosfera tajemniczości i intymności również towarzyszyła im podczas pleneru ślubnego w starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. “Always & forever” – Na zawsze razem Paulina i Rafał. Zapraszamy do oglądania teledysku.

Wesele w zabytkowej restauracji Borodino

Uroczystości weselne odbywały się w restauracji Borodino w Nowym Dworze Mazowieckim, niedaleko  Twierdzy Modlin. Okolica jest niezwykle filmowa, to miejsce malowniczych rozlewisk Wisły i Narwi. Film  kręciliśmy z dwóch kamer, a także przy użyciu drona co bardzo wzbogaciło teledysk i film ślubny.

Plenerowy ślub Marty i Piotra, motywem przewodnim były słoneczniki

Uroczystość ślubna Marty i Piotra odbyła się w Domu Weselnym Amore w Płocku. W filmie i teledysku zastosowaliśmy ujęcia z drona. Motywem przewodnim wesela były słoneczniki. Piosenkę do teledysku zaśpiewał Pan Młody i Ed Sheeran.

Wesele w Rezydencji Szafran nad Zegrzem

Zapraszamy do obejrzenia skrótu filmowego ze ślubu i wesela Aleksandry i Dariusza. Ceremonia zaślubin – Klasztor Dominikanów, Warszawa / Wesele – Rezydencja Szafran, Nieporęt

Spodobały Wam się nasze filmy?
Super. Napiszcie do nas i zapytajcie o ofertę

diamondfilminfo@gmail.com
T. 783 222 802

© 2019 Copyright Diamond Film | Film ślubny | Warszawa