Film Ślubny-nasze PORTFOLIO

Film ślubny z Diamond Film

Kiedy kręciliśmy nasz pierwszy film ślubny czuliśmy wielkie emocje. Atmosfera ślubu, do którego Para przygotowuje się wiele miesięcy szybko się udziela. A kiedy nasze filmy i teledyski ślubne podobają się, to dodaje nam skrzydeł. Mamy duże szczęście, że możemy realizować się jako filmowcy. 

Kochamy to co robimy, bo możemy uczestniczyć w fantastycznych chwilach jakie doświadczacie. Chcemy w pięknym stylu oddać atmosferę i emocje tego dnia. Każda Młoda Para to możliwość stworzenia kolejnego pięknego filmu.

Ewelina i Andrzej  /  w „magicznym  Folwarku”

Ewelina i Andrzej,  przyjechali prosto z Irlandii aby wziąć ślub w Polsce, blisko rodziny i w idealnym dla nich miejscu nad Zalewem Zegrzyńskim. Oglądając nie można oderwać od nich oczu. 🙂

OkSANA & PIOTR  /  WOW!  Ile w nich miłości i energii

Dwa różne światy: Polska i Ukraina, a tak pięknie połączone. Zobaczcie wyjątkowy dzień dwojga zakochanych w Pałacyku Otrębusy koło Warszawy oraz krótki plener w ogrodzie przy Pałacyku.

Prawdziwe włoskie szaleństwo! / WERONIKa I SALVATORE

To nasz najbardziej zwariowany ślub roku! Obejrzyjcie koniecznie. Nie sądziliśmy, że pomimo różnych narodowości Polacy i Włosi tak świetnie potrafią się bawić.

Paulina i Jeremy – Wielki POLSKO-FRANCUSKI Ślub 

Paulina i Jeremy na co dzień mieszkają w Marsylii, ale zdecydowali się na ślub w Polsce i to tu w XV wiecznym Zamku w Pułtusku znalazła się cała rodzina z Francji. 

Najgorętsza para roku   / PAULINA I RAFAŁ /   zimowy ślub i plener w Łazienkach Królewskich

Niezwykły zimowy ślub plenerowy! w Restauracji Krasnodwór w Warszawie, w samym środku zimy! Parę Młodą oświetlały świece i lampiony. Atmosfera tajemniczości i intymności towarzyszyła im również podczas pleneru ślubnego, w starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. „Always & forever” – Na zawsze razem Paulina i Rafał. Zapraszamy do oglądania teledysku.

Stylowy Ślub Klaudii i jakuba w casa rosa

To był piękny ślub, Klaudia i Jakub wyglądali razem zjawiskowo. Do Urzędu przyjechali swoim ulubionym, Volkswagenem busem. Mini plener ślubny na polu okazał się strzałem w dziesiątkę, zobaczcie sami.

Sylwia i leszek  /  Piękny i radosny ślub 

Było pogodnie, nastrojowo i radośnie. Młodzi przyjechali do ślubu dostojnie – stylową, zabytkową limuzyną. Białe gołębie wzleciały nagle w niebo a wieczorem zimne ognie wytrysnęły zewsząd radośnie tysiącami iskier na cześć Młodej Pary!

Wesele w Rezydencji Szafran nad Zegrzem

Aleksandra i Dariusz, dwójka podróżników i dumni rodzice cudownego chłopca. Ślub wzięli w Klasztorze Dominikanów w Warszawie, a wesele odbyło się w Rezydencji Szafran.

Napisz do nas i zapytaj o wolny termin.

diamondfilminfo@gmail.com
T. 783 222 802

© 2019 Copyright Diamond Film | Film ślubny | Warszawa