Kilka słów o Nas

O nas

Marta i Piotr

 

Wszystko zaczęło się od naszego ślubu, który nagrali nasi znajomi, a my zmontowaliśmy. Wyszło bosko! Cudny teledysk i film ślubny – niesamowita pamiątka. Wtedy pomyśleliśmy, że powinniśmy robić to zawodowo. Nie dość, że wychodzi świetnie, to w dodatku daje nam to niebywałą frajdę. Od tego momentu zaczęliśmy intensywnie uczuć się filmowania i wszystkiego co z nim związane.

Jesteśmy szczęśliwi jak filmujemy. Możemy tworzyć coś wyjątkowego, realizować się artystycznie i przy okazji spędzać więcej czasu ze sobą.

 

Jesteśmy ubrani ELEGANCKO na ślubie i weselu, stosownie do okazji. Piotr ma zawsze białą koszulę a Marta marynarkę. Niektórzy mylą nas z goścmi.

 

Filmujemy DYSKRETNIE, nie rzucamy się w oczy z olbrzymim sprzętem do produkcji, używamy małych aparatów SONY, które nie krzyczą “kamerzysta ślubny”, a sprawiają że ludzie czują się swobodnie.

Nagrywając materiał staramy się wtopić w grupię gości weselnych. Nie przyklejamy się do twarzy. Zachowujemy dystans, szczególnie przy takich ważnych chwilach jak przysięga. 

 

Marta – drugi operator kamery | montaż | organizacja

Od zawsze byłam kreatywna, zaczynałam od fotografii rodzinnej i kobiecej, później wkręciłam się w film. Uwielbiam eksperymentować i próbować  nowych ujęć. Jestem typem “wrażliwca” i wzruszam się na przemówieniach, przysięgach czy nawet oklaskach… 

Kocham podróże, dobry film, pyszną kawę i wypady pod namiot.

Piotr DF

Piotr – pierwszy operator | montaż | color grading 

Skończyłem artystyczne studia, podróżowałem i robiłem zdjęcia potem realizowałem jako grafik, aż w końcu przyszła możliwość ekspresji także poprzez film. To mnie wciągnęło bezpowrotnie. Nareszcie mogę wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie w tworzeniu obrazów pełnych życia i emocji. Czuję, że robię coś ważnego.

Mówimy po angielsku,
mamy na koncie filmy ślubne zrealizowane
dla międzynarodowych Par Młodych

diamondfilminfo@gmail.com
T. 783 222 802

© 2019 Copyright Diamond Film | Film ślubny | Warszawa