Kilka słów o nas

O nas

Marta i Piotr

 

Wszystko zaczęło się od naszego ślubu, który sami zmontowaliśmy. Wyszło bosko! Wtedy stwierdziliśmy, że powinniśmy robić to zawodowo. Nie dość, że wychodzi świetnie, to w dodatku daje nam niebywałą frajdę. Od tego momentu zaczęliśmy intensywnie uczuć się filmowania i wszystkiego co z nim związane.

Jesteśmy szczęśliwi jak filmujemy. Możemy tworzyć coś wyjątkowego, realizować się artystycznie i przy okazji spędzać więcej czasu ze sobą.

W naszej filmowej profesji czujemy, że się spełniamy i możemy stale rozwijać. Od kilku lat należymy do międzynarodowej organizacji zrzeszającej profesjonalnych filmowców – WEVA. Nasze filmy są doceniane na takich portalach jak Ślub na Głowie czy Planujemy Wesele.

 

 

 

Prywatnie uwielbiamy podróżować, zarówno na dalekie wyprawy jak i bliskie weekendowe wypady np. na Mazury. Oboje jesteśmy fanami rowerowych wycieczek, często pakujemy namiot, rowery i szukamy najpiękniejszych tras. To one najbardziej nas inspirują. Kochamy naturę, szum drzew, a także mozzarellę i włoskie jedzonko, w końcu na naszym ślubie podawali bruschettę 🙂

Poznajcie nas! Umówmy się na spotkanie osobiście lub przez Skype i stwórzmy razem piękny film.

Do zobaczenia!

Marta i Piotr

 

Filmujemy na terenie całej Polski i Europy.

Mówimy po angielsku.

diamondfilminfo@gmail.com
T. 783 222 802

© 2019 Copyright Diamond Film | Film ślubny | Warszawa